اطمینان حاصل کنید که کیف پوشک شما برای هرگونه شرایط اضطراری با راهنمای بسته بندی ما مجهز شده است.بنابراین روال خود را به کار گرفته اید و نسبت به نیازهای کودک خود در خانه اطمینان دارید. اما نمایش در جاده چالشی ساک لوازم نوزاد  کاملاً جدید است. هر کودک نیازها و عادات مختلفی دارد ، بنابراین شما باید آنچه را که برای شما بهتر است استفاده کند اما از راهنمای ما به عنوان یک شروع استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که شما برای هر چیزی که کودک شما ممکن است به شما پرتاب کند آماده است.نکته مفید: کیف پول ، کلیدها ، تلفن ، عینک آفتابی و سایر وسایل کوچک خود را درون یک کیسه کوچک قرار دهید ، بنابراین شما همیشه در جستجوی کیف پوشک خود نیستید.

موارد ضروری برای یک سفر کوتاه

کمترین هزینه در صورتی که قصد دارید برای مدت کوتاهی خارج شوید. اینها مواردی است که همیشه باید در کیف پوشک شما باشد. بسته به اینکه کجا می روید و مدت زمانی که قصد بیرون رفتن دارید ، می توانید موارد دیگری را به این موارد اضافه کنید.

2-4 پوشک. 1 برای هر 2 ساعت به اضافه 1 یدکی.

دستمال مرطوب. از یک بسته مسافرتی از دستمال مرطوب بچه Huggies®Clean Care استفاده کنید.

همه آنها طبیعی و ضد آلرژی زا و از نظر بالینی بی خطر برای نوزادان و پوست حساس هستند.

پد در حال تغییر بیشتر کیسه های پوشک با یک همراه هستند اما اگر مال شما نیست ، یک لنت ضد آب نازک بسته بندی کنید ، بنابراین می توانید هر سطح را به یک میز در حال تغییر تبدیل کنید.

کیسه های پلاستیکی. برای پوشک های کثیف ، لباس های کثیف یا هر ظروف سرباز یا مسافر دیگری که ممکن است نیاز به آن داشته باشید کیسه های پلاستیکی معمولی انجام می دهند اما نکته مفید این است که کیسه های Ziploc استفاده شده را برای این کار پس انداز کنید تا بتوانید بوی آن را نیز دور کنید.

1-2 تغییر لباس برای کودک شما.

بالا اضافی برای مادر. در صورت پاشیدن یا ریختن.

داروهای درد یا تب. سرفه‌ها و خرخره‌ها متداول هستند ، بنابراین آماده شوید.

ضدعفونیکننده دست. برای تمیز نگه داشتن دست ها.

بافت این ها همیشه وقتی بچه ی کثیف دارید ، مفید واقع می شوند.

افزودنیهای سفرهای طولانی تر

برای یک سفر طولانی تر از خانه ، مطمئن شوید که همه این موارد را پوشانده اید.

کرم پوشک. لوله های اندازه سفر را دریافت کنید.

بطری با فرمول یا شیر مادر بیان شده. برای فرمول ، بطری را با آب پر کنید و مقدار مناسب فرمول را در یک ظرف جداگانه اندازه گیری کنید ، بنابراین تهیه آن آسان است.

پتو همچنین می تواند به عنوان روکش متغیر یا پوشش پرستاری مورد استفاده قرار گیرد.

حوله های کوچک برای دفن ، شستن صورت و دستها و دیگر ظروف کوچک.

پدهای اضافی .

غذای کودک و قاشق. اگر کودک شما روی مواد جامد شروع کرده است.

2-3 کتابخانه.

دار. لوازم یدکی را فقط در صورت بسته بندی کنید.

حلقه دندان. نوزادان می توانند از 3 ماهگی شروع به مسواک زدن کنند.

اسباب بازی یا کتاب. برای سرگرم نگه داشتن کودک.

کرم ضد عفونی کننده. برای بریدگی ها یا نیش های کوچک.

اگر فضای لازم را بدست آورید خوب است

موارد دیگری که سفر شما را آسانتر می کند اما می توانید خانه خود را ترک کنید.

کراکر یا میان وعده های دیگر. برای کودک و شما

سورتمه ای یا حمل برای حمل کودک خود.

کلاه برای اینکه خورشید از چهره کودک خود دور شود.

ضد آفتاب و دافع پشه ها. به خصوص اگر قصد دارید در بیرون از منزل باشید.

دوربین.

ایمن سازی یا سوابق بهداشتی دیگر. این موارد را در یک کیسه Ziploc نگه دارید ساک لوازم کودک (برای محافظت از آنها در برابر لکه و لکه بینی) ، بنابراین همیشه آنها را در مواقع اضطراری قرار دهید.

قلاب بدون درب. برای توالت های عمومی که قلاب کیف ندارند.

اطلاعات منتشر شده در اینجا فقط و فقط برای اهداف اطلاعاتی ، آموزشی و در نظر گرفته شده است و موارد مشابه به عنوان مشاوره پزشکی قابل تفسیر نیست. اگر از سلامتی خود و یا بهزیستی فرزندتان نگران هستید ، سریعاً به پزشک مراجعه کنید. شما هرگز نباید به دلیل داشتن اطلاعات در این وب سایت ، به دنبال مشاوره پزشکی ، بی اعتنایی به توصیه های پزشکی و یا قطع درمان پزشکی را به تعویق بیاندازید. کیمبرلی کلارک و / یا شرکتهای تابعه آن هیچ گونه مسئولیتی در قبال تفسیر و / یا استفاده از اطلاعات موجود در این مقاله ندارند. علاوه بر این ، در حالی که دقت و احتیاط صورت گرفته است تا محتوا در اینجا عاری از اشتباه و نادیده گرفتن باشد ، کیمبرلی کلارک  کیف وسایل نوزاد کالرلند و / یا شرکت های تابعه آن هیچ گونه ادعا ، قول و یا تضمینی در مورد صحت ، کامل بودن یا کفایت اطلاعات در اینجا ، و به حدی كه قانون مجاز است ، كیمبرلی كلارك و یا شركتهای زیرمجموعه آن هیچگونه مسئولیت یا مسئولیتی در قبال مطالبات ، خطاها یا حذفیات را نمی پذیرند.

هر وقت قصد داشتم با بچه هایم سر و کار داشته باشم ، مادر داخلی من فقط ناله می کند. خدایا! مجبورم چیزهای زیادی را درون کیف پوشک خود بچسبانم و امیدوارم که این بار هم چیزی را فراموش نکنم. من مانند مری پوپینز بودم - نیمی از خانه خود را در کیفم حمل کردم. با این حال ، من به مرور زمان آموخته ام که حتی اگر بچه ها از نگهداری بالایی برخوردار باشند ، اگر لیستی را نگه دارید ، می توانید زندگی خود را بسیار ساده تر کنید و کیف پوشک شما نیز بسیار سبک تر خواهد بود. من در مورد شما نمی دانم ، اما شانه من به دلیل وزن کیسه در ابتدا ضرب و شتم زیادی گرفت.

بنابراین ما آن را برای شما تقسیم کرده ایم و لیست های قابل بارگیری را تهیه کرده ایم که فقط باید روی آن کلیک کرده و چاپ کنید.

همچنین شما می توانید دوست دارید: چرا من هرگز در یک کیف پوشک سرمایه گذاری نکردم

اگر سفر شما به خارج از منزل فقط انجام کارها (تقریباً 2 ساعت) و بازگشت به ساک لوازم نوزاد چیکو  عقب باشد ، این همان چیزی است که شما باید در کیف پوشک خود بسته بندی کنید.

از آنجا که بیش از حد در خانه نخواهید بود ، فقط ملزومات را باید حمل کنید. یک کار هوشمندانه سرمایه گذاری در دو کیسه پوشک مختلف است - یکی که می توانید روزانه برای سفرهای کوتاه و یکی دیگر برای زمانی که خارج از کشور هستید برای مدت زمان طولانی تری سرمایه گذاری کنید. به این ترتیب دیگر نیازی به بیرون کشیدن وسایل بیشتر نخواهید داشت. میانگین زمان تغییر پوشک 3 ساعت است ، بنابراین اگر 2 پوشک را حمل می کنید در خانه ایمن هستید. دستمال مرطوب همانطور که یک ضد عفونی کننده دست است ، بخش اساسی کیف کودک شماست. هر دو مورد برای حفظ بهداشت کودک و شما لازم است. اگر در حال شیر دادن به کودک قیمت ساک لوازم  هستید ، یک کیسه سبک خواهید داشت ، بدون آنکه آب آن با آب ، پودر فرمول و بطری ها تهیه شود. اما پوشش پرستاری خود را در این مورد فراموش نکنید.

حال اگر نیمی از روز را به بیرون از خانه می روید ، باید چند چیز دیگر را هم بسته بندی کنید زیرا مدت زمان طولانی تر از خانه بیشتر خواهد بود.

ما یک کیت دارویی و یک جعبه میان وعده با استیک هویج یا پرتوهای سوجی را برای چیدن بچه ها و برش های پنیر یا میوه ای که به راحتی خراب نمی کند ، توصیه می کنیم. از آنجا که ناخوشایندهای استفراغ یا مدفوع بخشی از اجزاء بودن در دسترس بودن با کودک هستند ، یک مجموعه لباس اضافی و یک جفت جوراب (بیشتر افراد این را فراموش می کنند) برای کودک و یک تی شرت / کورتا اضافی برای شما کاملاً مناسب است. ضروری!

همچنین شما می توانید دوست دارید: KSP Starter Kit For New Moms

فراموش نکنید که به طور مرتب سهام بسته پلاستیکی خود را دوباره پر کنید. شما نمی خواهید لباس های مرطوب با همه مواد تمیز مخلوط شوند. اگر سعی نکرده اید از تشک های یکبار مصرف استفاده کنید ، پیشنهاد می کنیم این کار را انجام دهید. آنها به زیبایی می خورند و شما فقط می توانید از آنها استفاده کنید و پرتاب کنید. اگر خیس نشود ، هیچ مشکلی برای شستن آن ندارید. تشک های تغییر یافته Teddyy راحت هستند و در بسته 10 عدد قرار می گیرند.

اگر قصد سفر برای چند روز را دارید ، علاوه بر مواردی که قبلاً به آن اشاره شد ، چند مورد دیگر نیز باید در کیف پوشک مسافرتی خود بگنجانید.

داروها و مواد غذایی:

اینها تنها ملزومات کیف مسافرتی شما هستند. بدیهی است که شما باید تعداد بیشتری از روزهایی که سفر می کنید حمل کنید. یک کیت پزشکی بسته بندی کنید تا داروهای اساسی مانند داروهایی که به کودک برای تب ، ساک لوازم دوقلو  حساسیت و سرفه می دهید را شامل شود. همچنین می توانید دماسنج و باند ایدز را بسته بندی کنید. فنجان ها و ک های نیشکر هنگام پرواز هنگام کمک از مکیدن مانع از انسداد گوش ها می شوند. گوش های مسدود شده می توانند برای کودک شما بسیار دردناک باشند.

هنگام سفر اطمینان حاصل کنید که از بطری های کافی و گزینه های جایگزین خوراک استفاده کنید. هیچ چیز بدتر از یک کودک گرسنه و لجباز نیست. اگر کودک نوپای شما روی غذای جامد است ، خیچادی یا ادیلی حمل آن آسان است و در حال پر کردن نیز هست. مادران هندی می دانند که این دو چیز است که به راحتی خراب نمی شود و کودک را نیز خوشحال می کند. همچنین ، مهم نیست که چه نوع آب و هوایی را به سر می برید ، توصیه می کنیم یک پتو سبک را در کیف پوشک مسافرتی خود حمل کنید. این پتو سبک می تواند بسیار متنوع باشد! سفرهای طولانی باعث تغییر پوشک می شود و کف کودک مرطوب بسیار حساس است ، بنابراین کرم راش پوشک را فراموش نکنید. اگر خامه راش پوشک را تمام نکردید ، می توانید از روغن گای یا روغن نارگیل استفاده کنید.

لوازم جانبی و اسباب بازی:

آیا تا به حال مجبور شده اید با یک کودک نو پا حوصله سفر کنید؟ سپس می دانید که مدادها و صفحه های رنگی / بلوک های حسی باید یک اصلی در کیف سفر شما باشد. آنها برای بخش خوبی از سفر شما شاد و شلوغ هستند. یک مقاله دیگر که باید در کیف پوشک مسافرتی خود قرار دهید باید یک تخته سنگ کودک باشد. دست شما را آزاد می کند و کوچولوی شما نیز از ساک لوازم کالرلند  بودن که در کنار شما همه خوشحال و گرم هستید خوشحال است.

همچنین شما می توانید دوست دارید: بلوک های حسی چوبی DIY برای کودکان

اگر هنوز هم به دنبال کیف پوشک هستید ، مطمئن شوید که محفظات کمی به اندازه کافی داشته باشد تا بتوانید تمام نیازهای خود را به روشی سازمان یافته قرار دهید. پوشش داخلی ضد آب همیشه مفید است. همیشه کیف پوشک خود را در صورت نیاز به اجرای سریع مکان در انبار خود نگه دارید.

همچنین شما می توانید دوست دارید: راهنمای هدایای KSP- راهنمای در مورد آنچه مادران جدید واقعاً می خواهند

من دو هفته آخر دوران بارداری خود را با وسواس در مورد آنچه مردم در کیسه های پوشک خود حمل می کنند ، گذراندم. من 13 روز به تأخیر افتاده بودم ، بنابراین هر کاری که باید انجام شود هفته ها قبل انجام شده بود. خانه من تمیز بود فریزر من با مواد غذایی موجود بود. کمد مهد کودک سازماندهی شد. کیف بیمارستان بسته بندی شده بود. کار من تمام شده بود من اساساً فقط دور و برش نشسته بودم. بنابراین ، من نیاز به توجه به چیزی داشتم ، و من به طور مکرر به Googling متمرکز شدم که مردم کیسه های پوشک خود را حمل می کردند.

کیسه پوشک

برای من چنین مفهوم دیوانه وار بود که این کیف جادویی وجود داشت که هر والدینی در اطراف آن حمل می کرد و تمام ابزارها را برای زنده نگه داشتن یک انسان کوچک و شاد نگه می داشت. می خواستم مطمئن شوم که بهترین کیف پوشک پوشک تا به حال داشته ام. می دانم ، این یک وسواس عجیب بود ، اما من 400 ماه حامله بودم و 95 درجه در خارج از خانه بودم ، بنابراین اینترنتی کیف وسایل نوزاد مغز من واقعاً روی تمام سیلندرها شلیک نمی کرد.

اکنون که هشت ماه است که از کیسه پوشک استفاده کرده ام ، می توانم به شما بگویم ، حتی به اندازه معامله ای نزدیک به ذهن شما نیست که ذهن باردار من از آن گذشته است. صادقانه بگویم ، وقتی به هر جایی می رویم ، به سختی حتی از ماشین خارج می شود. با این گفته ، هنوز هم فکر می کنم جالب است که بدانید والدین چه وسایلی را آنقدر مهم می دانند که برخی از املاک کیف پول پوشک با ارزش را به آنها داده اند. بنابراین ، من فکر کردم که من ملزومات کیف پوشک خود را با شما در میان می گذارم ، فقط در صورت وجود یک خانم باردار دو هفته بیش از حد معقول Googling برای گذر زمان.

کیسه پوشک

اول ، کیسه ما از کیسه پوشک SkipHop Duo در Heather Grey استفاده می کنیم. ما این کیسه را انتخاب کردیم زیرا این چیزی بود که احساس می کردیم حتی یک بار که از مرحله کیف پوش گذشته بودیم می توانستیم استفاده کنیم. یک کیسه لپ تاپ یا کیف کار درست می کند. و چنین می کند در حقیقت ، من در حین بارداری مشغول نوشتن کتاب آشپزی خودم از آن برای جابجایی لپ تاپ خود استفاده می کردم و به قهوه خانه می پرداختم. به اندازه کافی بزرگ بود که لپ تاپ ، کاغذ ، اسنک و آب خود را نگه دارم.

روش های اینترنتی ساک لوازم نوزاد پوشک ,کودک ,کیسه ,بنابراین ,استفاده ,دارید ,بسته بندی ,بندی کنید ,استفاده کنید ,کیسه پوشک ,توانید دوست منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ تخصصی فروشگاه اینترنتی خاص باکس دانلودستان تخفیف ابزار مال ایمنی و بهداشت خود نویس agham12